09.04.2017 – bieg po plaży, siłownia i basen w Jelitkowie

Mój ulubiony rodzaj treningu w Gdańsku. Odkąd spisuję robiłam byłam 22.12.2016 i 4.02.2017. A wcześniej jeszcze, na samym początku prowadzenia Facebooka, czyli mniej więcej rok temu też robiłam relację. Generalnie morze mi bardzo dobrze robi. Przestrzeń i żywioł.

 

 

Umawiam się ze znajomą, którą już jakiś czas temu udało się przekonać do poszerzenia jej basenowego repertuaru o odrobinę siłowni. Oddaje jej rzeczy, które dowozi do Jelitkowa samochodem a ja w tym czasie biegnę w stronę morza przez Zaspę. Tym razem zabrała mnie od razu na dół ( dół=wielka woda) i tam zrobiłam 45 minut po plaży. Potem trochę stretchingu na pisaku i weszłam do hotelu. Klub fitness położony jest na dole i można do niego wejść zarówno przez hotel, jak i od promenady przy pasie nadbrzeżnym. 

Skupiłam się na kettlach. Jestem uparta.

To chyba widać po wpisach. Jak raz sobie obiorę kierunek, katuję setki razy to samo. Wykonywałam zatem te same ćwiczenia, które ostatnio w Rzeszowie. Między innymi w CityFit.  

Po niespełna godzinie miałam ochotę na więcej i szukałam czegoś co dobrze by mi się robiło w sensie pracy nad techniką. Poszłam do drugiej sali CrossFit-owej. Przez burpees i przysiady ze sztangami rozgrzewało się dwóch facetów. Puszczali fajną muzykę. Pomyślałam, że dbając o ich anonimowość nagram kawałek sali, siebie, czy cokolwiek, żeby leciała w tle. No, ale nic mi tam na szybko nie pasowało ze sprzętu. Chwyciłam gumę, ale przywiązana do crossfit-owej bramy robiła się za krotka na biegi z unoszeniem kolan. Usiłowałam rozplątać linę, ale coś tam chyba poobijałam, bo nijak nie mogłam się z nią wpasować w daną przestrzeń pomiędzy mężczyznami. Wreszcie zrezygnowana wróciłam do siłowni. Wykonałam trochę przysiadów ze sztanga z przodu i wyciskanie sztangi na ławce skośnej dodatnio. 

Do przebieralni, pod prysznic i do basenu. Woda pod prysznicem zimna, w basenie ciepła, idealna. Koleżanka już popływała, więc poszłyśmy do sauny. A potem znów zimny prysznic i do domu. Około 3 dobrze spędzonych godzin.

komentarze

Dodaj komentarz