W czym mogę Ci pomóc?

Zadania trenerskie staram się realizować poprzez pomoc w dotarciu do wiedzy. Teoretycznej, związanej z fizycznym i psychicznym funkcjonowaniem człowieka oraz praktycznej, która związana jest z przyczynami funkcjonowania konkretnej osoby oraz odczuwaną przez tą osobę satysfakcją ze swojego życia. W pierwszym przypadku organizuję i stymuluję proces nauki. W drugim proces odkrywania siebie. Opieram się przede wszystkim o inicjowanie doświadczenia, czyli wykonywanie zadań i ćwiczeń oraz ich analizę.

Jestem zwolenniczką wolności, niezależności i autonomii a jeśli opieka, to tylko w wyjątkowych sytuacjach. Kiedy pracuję z ludźmi, staram się odbierać możliwość korzystania z efektu autorytetu a stymulować świadome i samodzielne decyzje.

Dobra praca to praca, której efekty można wypunktować. To też taka praca, która nie ciągnie się w nieskończoność.

Podstawową wiedzą, doświadczeniem oraz czasem ich przekazywania dzielę się nieodpłatnie. Dlatego, jeśli chcesz coś skonsultować dzwoń lub pisz.

Niemniej jednak, ludzie rzadko doceniają coś za co nie płacą. Również jeśli Twoje potrzeby są bardziej wysublimowane czytaj dalej.

trening personalny

Co otrzymasz?

W odniesieniu do celów może to być np.

• poznanie podstawowych ćwiczeń siłowych, wytrzymałościowych, czy rozciągających na poszczególne partie ciała

• poznanie prawidłowej techniki wykonania ćwiczeń

• realizacja celów treningowych w trakcie wspólnej pracy

Efekty:

uzależnione od celów ustalonych na konsultacji np. nabycie wiedzy do samodzielnego wykorzystywania w przyszłości, redukcja tkanki tłuszczowej lub wzrost masy mięśniowej.

Czas trwania:

60-90 minut jednorazowo

Cena:

pierwszy trening-100 zł
kolejne treningi-70 zł plus ewentualny koszt wejścia lub wynajęcia obiektów sportowych (np.siłownia, hala, basen, sala fitness)

 

 

praca psychologiczna

Co otrzymasz?

W zależności od oczekiwań może to być np.

• pomoc w krystalizacji celów

• znalezienie motywacji do wprowadzenia w życie zmian

• wsparcie w rozpoznaniu potrzeb i dokonaniu wyboru

• pomoc w kryzysach emocjonalnych i poradzeniu sobie ze stresem

Efekty:

uzależnione od celów ustalonych na konsultacji np.lepsza znajomość siebie, wzrost poczucia wiary w swoje możliwości.

Czas:

60-90 minut jednorazowo

 

Cena: pierwsze spotkanie- 90 zł
spotkania w cyklu kilku sesji-70 zł 
 


indywidualny program zmiany

To gotowy schemat postępowania na podstawie rozmowy i diagnozy sportowej oraz psychologicznej (w aspekcie stylu życia) na najbliższe 8-12 tygodni.

Zawiera m.in. zadania polegające na poszerzaniu wiedzy na temat zdrowego stylu życia, ćwiczenia psychologiczne, treningi fizyczne do wykonania samodzielnie lub ze mną, w zależności od ustaleń w czasie konsultacji – w siłowni, na korcie tenisowym a nawet w SPA.

Ponadto: codzienny nadzór nad realizacją planu z wykorzystaniem narzędzi internetowych oraz spotkań, materiał do pracy na 8 tygodni wraz z niektórymi narzędziami (np. muzyka do ćwiczeń).

Zakłada możliwość odbycia przynajmniej 8 sesji psychologicznych połączonych z pracą warsztatową, indywidualnie dobraną ilość treningów personalnych, weryfikowanie i modyfikowanie wstępnych założeń, bezpłatne konsultacje i rozpoznawanie celów oraz trudności. Cena ustalana jest indywidualnie, ale uniwersalny plan treningów fizycznych oraz psychologicznych wraz z materiałami zawierającymi niezbędną wiedzę to koszt 300 złotych. 

poprowadzenie treningu grupowego

Istnieje możliwość wynajęcia instruktora do poprowadzenia zajęć grupowych np. na imprezie pracowniczej lub dla znajomych.

Do wyboru formy takie jak treningi wzmacniające typu Body Sculpt, treningi ukierunkowane na konkretne partie ciała (np. brzuch),  TBC (hantle, gumy,stepy, BOSU i inne sprzęty fitness), HIIT lub TABATA (treningi interwałowe), treningi obwodowe typu Cross, Power Pump (trening ze sztangami), Body Ball (trening z dużymi piłkami), Pilates, Zdrowy Kręgosłup, Body&Mind (z elementami stretchingu, metody Pilatesa i jogi).

Takie zajęcia trwają 60 minut a cena za poprowadzenie to 60 złotych plus cena wynajmu sali w klubie fitness, która w zależności od miejscowości i warunków waha się od 25 do 100 złotych.

warsztaty z obszaru zdrowego stylu życia

Łącząc wiedzę psychologiczną z praktyką psychologiczną i sportową przeprowadzam warsztaty lub szkolenia dla młodzieży i osób dorosłych.

Są związane ogólnie ze zdrowym stylem życia (obszary prawidłowego treningu, żywienia, profilaktyki zdrowia i motywacji) oraz bardziej specjalistyczne z konkretnych zagrożeń takich jak zaburzenia odżywiania, uzależnienia, z psychologii motywacji, stresu, edukujące w obszarze zdrowia psychicznego.

Warunki ustalamy indywidualnie, więc zapraszam do kontaktu.